Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zrealizowanych porzez nas inwestycji

Dąbki

Budowa obiektu basenowego dla ośrodka Interferie w Dąblach obejmowała dostawę i montaż kompleksowego ukłądu technologicznego wraz z wyposażeniem niecek: basenu rehabilitacyjnego, basenu rekreacyjnego wraz atrakcjami oraz dwóch wanien z hydromasażem. Obiegi pracują w oparciu o filtry ciśnieniowe. Układ wykonany w systemie DAISY®. Dzięki zastosowaniu złoża AFM®ng, oraz falowników do pomp obiegowych instalacja cechuje się obniżonym zapotrzebowaniem na media (woda, prąd i ciepło) co przekłada się na realane oszczędności eksploatacyjne.

Świdnica

Modernizacja 25 m basenu przyszkolenego. Usunęliśmy starą instalację technologiczną pracującą od ponad 30 lat i w jej miejsce wykonaliśmy nowy system uzdatniania wody. Obieg pracuje obecnie  w oparciu o filtry ciśnieniowe. Układ wykonany w systemie DAISY®. Dzięki zastosowaniu złoża AFM®, mieszacza statycznego oraz falowników do pomp obiegowych instalacja cechuje się obniżonym zapotrzebowaniem na media (woda, prąd i ciepło) co przekłada się na realane oszczędności eksploatacyjne.

Piła

Rozbudowa parku wodnego AquaPil o 25m basen sportowy wyposażony w ruchome. Obieg pracuje w oparciu o filtry ciśnieniowe z pełną automatyką (przepustnice z siłownikami z napędem pneumatycznym). Układ wykonany w systemie DAISY®. Dzięki zastosowaniu złoża AFM®, mieszacza statycznego oraz falowników do pomp obiegowych instalacja cechuje się obniżonym zapotrzebowaniem na media (woda, prąd i ciepło) co przekłada się na realane oszczędności eksploatacyjne.

Konstancin Jeziorna

Obiekt w Konstancinie-Jeziorna składa się z solankowego basenu rehabilitacyjnego oraz 2 wanien "POLO" z wodą słodką a także wanny "ARENA" z wodą słoną. Klasyczny system filtracji wspomagany jest przez lampy UV. Wszystkie pompy pracujące na wodzie słonej posiadają specjalną kontrukcję określaną przez producenta, firmę SPECK, jako AK co oznacza rozdzielenie komory wirnika od silnika elektrycznego. 

Park Wodny Koszalin

W lipcu 2015r. oddany został do użytku Park Wodny Koszalin.
Firma Anchem wykonała na obiekcie kompleksowy system uzdatniania wody basenowej oraz zasilania atrakcji wodnych. 

W części basenowej obiketu znajdują się:
1. Basen pływacki - powierzchnia lustra wody ok. 400 m^2
2. Basen rekreacyjny wewnętrzny - powierzchnia lustra wody ok. 470 m^2
3. Basen rekreacyjny zewnętrzny całoroczny - powierzchnia lustra wody ok. 120 m^2
4. Basen do nauki pływania - powierzchnia lustra wody ok. 90 m^2
5. Basen rekreacyjny zewnętrzny sezonowy - powierzchnia lustra wody ok. 200 m^2
6. Brodzik zewnętrzny sezonowy - powierzchnia lustra wody ok. 35 m^2
7. Wanny z hydromasażem w głownej hali basenowej (3 szt) - 10-cio osobowe
8. Wanny z hydromasażem przy saunach (2 szt) - 10-cio osobowe
9. Wanna z hydromasażem na tarasie (1 szt) - 10-cio osobowe
10. Brodzik dla dzieci wewnętrzny - powierzchnia lustra wody ok. 115 m^2

Całkowita powierzchnia lustra wody to prawie 1500 m^2.

Baseny rekreacyjne wyposażone są w szereg atrakcji jak np. zjeżdżalnie wodne (6 szt.), rwące rzeki (2szt.), basen z falą, balon wodny, masaże ścienne, leżanki powietrzne i inne.

Pruszcz Gdański

Pływalnia w Pruszczu Gdańskim składa się z 25m basenu sportowego wyposażonego w ruchome dno oraz wanny z hydromasażem. Obiegi pracują w oparciu o filtry podciśnieniowe otwarte z pełną automatyką (samowy z siłownikami z napędem pneumatycznym) 

Biuro

Anchem Sp. z o.o.
ul. Szczecińska 8-10/22
75-135 Koszalin
sekretariat@anchem-baseny.pl

NIP: 669 253 25 77


Kontakt

Grzegorz Wojciul | tel. 502761214 
grzegorz@anchem-baseny.pl

Michał Wojciul | tel. 509177161
michal@anchem-baseny.pl